Устилузька громада
Володимир-Волинський район, Волинська область

Повідомлення про оприлюднення документів

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Устилузької міської ради

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання  зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення Устилузької міської ради «Про порядок оренди комунального майна, що належить до спільної власності Устилузької об’єднаної міської територіальної громади».

Підставою для розробки проекту є Закони України   «Про місцеве самоврядування в Україні» та  про «Про оренду державного та комунального майна».

Проект спрямований  на удосконалення порядку оренди майна, що належить до спільної власності  громади,  підвищення ефективності використання та збереження майна, збільшення надходжень від оренди майна до міського бюджету та вирівнювання умов оренди нерухомого майна для всіх суб’єктів господарювання.

Проект рішення разом з аналізом регуляторного впливу буде опубліковано в мережі Інтернет на сайті Устилузької міської ради  01.06.2017  у розділі «Нормативні документи», а також у газеті «Слово правди».

З повним  текстом проекту та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись в приміщенні Устилузької міської ради в кабінеті секретаря.

Зауваження та пропозиції у письмовій приймаються протягом місяця з дня опублікування регуляторного акта за адресою: 44731 м. Устилуг, вул.. Володимирська, 40, Володимир-Волинський район, тел. 93448, тел.факс 93700.