Устилузька громада

Волинська область Володимирський район

22 Січня, 2024 р., 12:03
Під час повені існує ризик спалахів інфекційних хвороб. Прості правила гігієни допоможуть зменшити ризик підчепити збудник інфекції.
22 Січня, 2024 р., 11:56
Вживання води, що містить підвищені концентрації нітратів, може призвести до гострих отруєнь малюків (котрим готують суміші на такій воді) та  дітей віком до 3- років.
16 Січня, 2024 р., 12:32
В Устилузькій міській територіальній громаді 17 та 18 січня 2024 року оголошено Днями жалоби в знак скорботи за загиблим військовослужбовцем Рекуновичем Володимиром Олександровичем, 1971 року народження.
11 Січня, 2024 р., 09:39
Насильство – це навмисне застосування фізичної сили або значного впливу, здійсненого або у вигляді загрози, направлене проти себе, проти іншої особи, групи осіб або спільноти, результатом якого є (або є висока вірогідність цього) тілесні ушкодження, смерть, психологічна травма, відхилення в розвитку або різного роду збиток.
04 Січня, 2024 р., 11:56
    Робота підвищеної небезпеки — робота в умовах впливу шкідливих та небезпечних виробничих чинників або така, де є потреба у професійному доборі, чи пов’язана з обслуговуванням, управлінням, застосуванням технічних засобів праці або технологічних процесів, що характеризуються підвищеним ступенем ризику виникнення аварій, пожеж, загрози життю, заподіяння шкоди здоров’ю, майну, довкіллю. Таке визначення закріплено в пп. 1.4 Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці «перелік робіт з підвищеною небезпекою» від 26.01.2005 № 15 (далі — Типове положення)  далі термін «роботи з підвищеною небезпекою» замінено на «роботи підвищеної небезпеки» згідно Наказу Мінсоцполітики №140 від 30.01.2017 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 20.02.2017 за N 234/30102). В умовах дії небезпечних виробничих чинників щоб захистити працівників від аварій та нещасних випадків потрібно організувати виконання робіт підвищеної небезпеки з дотриманням вимог законодавства. Щоб допустити до самостійної роботи працівників, яких залучають до робіт з підвищеною небезпекою, та таких, де є потреба у професійному доборі, дотримуйтеся такого порядку дій:
29 Грудня, 2023 р., 11:17
Державне підприємство «Інформаційне агентство «Ре-Інформ», що належить до сфери управління Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України інформує населення стосовно правил безпечної поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.
26 Грудня, 2023 р., 11:26
Законом України «Про Державний бюджет України на 2024 рік» передбачено, що з 1 січня 2024 року прожиткові мінімуми для основних соціальних і демографічних груп населення будуть становити:     загальний прожитковий мінімум на одну особу – 2920 гривень     для працездатних осіб – 3028 гривень     для дітей віком до 6 років – 2563 гривень     для дітей віком від 6 до 18 років – 3196 гривень     для осіб, які втратили працездатність – 2361 гривень Бюджетним законом також визначено рівень забезпечення прожиткового мінімуму для призначення допомоги малозабезпеченим сім’ям:     для працездатних осіб – 1665,40 гривень     для осіб, які втратили працездатність – 2361,00 гривень     для дітей віком до 6 років – 3588,20 гривень     для дітей віком від 6 до 18 років – 4474,40 гривень     для осіб від 18 до 23 років, які навчаються – 4239,20 гривень
22 Грудня, 2023 р., 12:12
Система пробації передбачає роботу з правопорушниками без ізоляції їх від суспільства – надання їм соціальної та психологічної підтримки та допомоги. І, звісно, це нагляд і контроль.